İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Randevu İçin
Lütfen Arayınız
0322 458 44 43

0507 623 73 00
0532 504 71 99
''Bizi Sosyal Medyada Takip edin''
Yatan Hastalara Evde Hizmet Verilir...
SGK Anlaşmalıyız...
Beltone, Hansaton, Siemens, ReSound ve Sonic Marka İşitme Cihazları ile Hizmetinizdeyiz...

Beltone İşitme Cihazları

BELTONE İŞİTME CİHAZLARI 

Beltone Prime Segmentleri ile 
İşitme cihazlarına yeni bir soluk getirdi.

Beltone Prime işitme cihazları, eşini başka bir yerde bulamayacağınız yeniliklerle donatıldı. Özgün tasarımı kulaklarınızın doğal hattından faydalanarak en yüksek düzeyde ses kalitesi sunar ve işitme cihazlarınızın göze çarpmamasını sağlar. Beltone Prime, tamamen kulağın içinde kullanılır. Bir kısmı kulak kanalınıza rahatsızlık vermeden yerleşir ve görünmez. Diğer kısmı da belli olmadan kulağınızın kıvrımına oturur. Kulağınızın üzerine hiçbir şey takmayacağınız için, dışarıdan göze çarpan ya da gözlük ve şapka kullanmanıza, saçınızı taramanıza engel olacak bir şey de yoktur.

Yeni tasarımımız "türünün tek örneği"

Kulaklarımızın şekli, gelen sesi yakalamak ve kulak kanalına yönlendirmek için girintili çıkıntılıdır. Beltone Prime da kulağınızın anatomisinden aynı şekilde yararlanır. Mikrofonun kulak kıvrımına yerleşmesi sayesinde, sesler tıpkı doğal işitmede olduğu gibi kulak kanalına iletilir. Bu da harika bir ses kalitesi sağlar! Dışarıdayken rahatsız edici rüzgar sesini de engeller.

Tek randevuda süper işitme

Beltone Prime, istenmeyen gürültüyü filtrelemek için gelişmiş bir mikro teknoloji kullanır. Konuşmaları anlamak, gürültülü yerlerde dahi çok daha kolaydır. Müzik için de ayrı bir modu mevcuttur. Beltone Prime işitme cihazları "ayarlat-kullan" Yani işitme kaybınız varsa, işitme cihazlarınızı yalnızca bir randevuda tam ihtiyacınıza göre programlayabiliyoruz. Bu da, işitme merkezimizden size göre kişiselleştirilmiş mükemmel bir işitme ile ayrılacağınız anlamına geliyor.

Kullanımı kolay. Bakımı kolay.

Beltone Prime işitme cihazlarının şık tasarımı, kullanımlarını çok basit kılıyor. Küçük, zarif ve son derece rahat bu cihazları takıp hayata karışmak son derece zahmetsiz. Üstelik dışarıdan cihazın varlığı bile fark edilmiyor. Performans bakımındansa, özellikle aktif kişiler için Beltone Prime'ın dengi yoktur. Cihazın tüm iç ve dış bileşenleri HPF80 NanoBlockTM kaplama ile kaplıdır. Bu koruyucu kalkan sayesinde nem ve kir işlemeyen işitme cihazlarınız ilk günkü gibi kalır.

Mikro teknolojiyle gelen avantajlar

Doğal Kulak Yönlülüğü

–Mikrofon konkaya oturtulduğu için ses, doğal işitmede olduğu gibi toplanıp aktarılır. İşitmek kolay ve daha doğaldır. Bu tasarım sayesinde dışarıda işitmeyi rahatsız edici hale getiren rüzgar sesi de azaltılır.

HPF80 NanoBlockTM

İşitme cihazlarınızın hem içini hem de dışını korur. NanoBlock kaplama nemi ve kiri uzak tutarak cihazın zaman içindeki performansından ödün vermemesini sağlar.

Feedback Silici ve Islık Kesici

Bazı işitme cihazlarının aksine, Beltone Prime bir nesne yaklaştığında ıslık sesi çıkarmaz.

AFX Müzik Modu

Müzik tutkunlarına sevindirici haber: AFX Müzik Modu sesin orijinaline sadık kalarak dolgun bir müzik zevki yaşatıyor.

Curvilinear WDRC

WDRC, duymak istediğiniz ve zayıf olan sesleri kuvvetlendirir, yüksek seslerin de rahatsız edici hale gelmesini engeller. Dolayısıyla Beltone Prime işitme cihazlarınız kulaklarınızdayken ani, kulak tırmalayan seslerden ya da yüksek seslerin distorsiyonundan rahatsız olmazsınız.

Ses Temizleyici Pro

Siz farklı ses ortamları arasında geçiş yaparken, sesle ilgili ayarlamaları kendiliğinden yapan gelişmiş bir gürültü azaltma sistemidir. Bulunduğunuz çevreye göre amplifikasyonu akıllı bir şekilde değiştirerek doğal işitmeyi taklit eder.

Susturucu

Bu özellik, vantilatör ve buzdolabı gibi kaynakların yarattığı gereksiz ya da alçak arka plan gürültüsünü bastırır. Bu tür gürültüler, ortam normalde sessizse rahatsız edici olabilir. (Prime Plus modelinde mevcut) Akıllı Kazanç Pro - İşitme cihazlarınız çevrenizdeki ses düzeylerinde bir değişim tespit ettiğinde,

Akıllı Kazanç

Pro otomatik olarak amplifikasyonu azaltır ya da yükseltir ve/veya gürültüyü bastırır. Kısaca ne gerekiyorsa onu yapar. Dolayısıyla bir yerden başka bir yere geçtiğinizde, işitmeniz aynı rahatlığı verir. (Prime Plus modelinde mevcut)

SİEMENS Essential serisi

Orion 2
Sirion 2
Intius 2
Akıllı işitme ile
dünyaduyum da
sizleri bekliyor.....
ASLA SU GEÇİRMEZ
her marka işitme cihazı tamiri
tüm odyolojik testler
  işitme merkezimizde tüm odyolojik testler uzmanımız tarafından yapılmaktadır