İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Randevu İçin
Lütfen Arayınız
0322 458 44 43

0507 623 73 00
0532 504 71 99
''Bizi Sosyal Medyada Takip edin''
Yatan Hastalara Evde Hizmet Verilir...
SGK Anlaşmalıyız...
Beltone, Hansaton, Siemens, ReSound ve Sonic Marka İşitme Cihazları ile Hizmetinizdeyiz...

Markalarımızİşitme Cihazları Markalarımız


Hansaton işitme CihazlarıBeltone İşitme CİhazlarıReSound İşitme CihazlarıSiemens İşitme Cihazları

 
dünyaduyum işitme cihazları kulak içi ve kulak arkası işitme cihazları ile sorunsuz bir işitme konforu sağlar

            Adana Valiliği, Kosgeb, Kagid ve Yüreğir Belediyesi ortak projesi olan SODES projesi kapsamında oluşturulmuş ilk işitme merkezidir.

           Kalite, güven ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde, Adana il merkezinde vatandaşlarımızın hizmetinde olmaktan onur duymaktayız. Merkezimizde işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadromuz ve satış sonrası teknik servis hizmetimizle de işitme cihazı ihtiyacı olan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak vazgeçilmez ilkemizdir. 

        Hizmetlerimiz işitme cihazı satış öncesi ve sonrası gerek hastalarımızın kontrolleri gerekse teknik servisimizle müşteri memnuniyeti nde maximum destek. Öncelikle müşteri menuniyeti için hem kulak arkası hemde kulak içi dijital işitme cihazların da alternatif seçenekler merkezimizce sunulmaktadır. işitme cihazı uygulaması ve işitme ölçümleri ücretsizdir.
     
          Merkezimizde; işitme ölçümleri, işitme cihazları satışı ve tamiri, özel kulak kalıpları ve pilleri, teknik destek ( SGK ödemeleri ve işitme hakkında danışmanlık) hizmetleri verilmektedir.

         Full dijital kulak arkası ve kulak içi işitme cihazları, bilgisayar proğramlı, çift mikrofon, 4-64 kanal, 1-5 proğramlı, nano özellikli(su ve neme dayanaklı) işitme cihazları, özellikle kulakta hiç görünmeyen dip kanal işitme cihazı en son teknolojiler eşliğinde sunulmaktadır.
 
       Dünyanın en son teknolojisi ile üretilen, bilgisayarla programlanabilir, %100 digital Danimarka ve Alman malı işitme cihazları CE, TÜV ve ISO 9001 Kalite Belgeli, 2 yıl garantili ve dünyanın en iyi işitme cihazlarıdır