İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Randevu İçin
Lütfen Arayınız
0322 458 44 43

0507 623 73 00
0532 504 71 99
''Bizi Sosyal Medyada Takip edin''
Yatan Hastalara Evde Hizmet Verilir...
SGK Anlaşmalıyız...
Beltone, Hansaton, Siemens, ReSound ve Sonic Marka İşitme Cihazları ile Hizmetinizdeyiz...

Akıllı İşitme

akıllıİşitme.
Sınırsız imkanlar: akıllıİşitme Teknolojisine sahip en geniş ürün portföyü.

Fitnes bilekliklerinden telefonlara, gün geçtikçe daha çok kişi akıllı ve taşınabilir cihazlar istemekte. Bizim için bu yeni bir şey değil – biz başından beri cihazlarımıza gelişmiş teknolojiyi entegre ediyoruz. Bugün ise bu geleneğimizi çok kapsamlı akıllı işitme cihazları seçeneklerimizle devam ettiriyoruz.

Akıllı işitme cihazlarımız müşterilerinizi mükemmel ses kalitesi, konfor ve rahatlıkla buluşturuyor. akıllıSes ile, işitme cihazları çift olarak kullanıldıklarında doğal işitme işlemini taklit ederler ve zorlu işitme ortamlarında normal işiten kişilere göre daha iyi bir bilateral işitme deneyimini mümkün kılarlar.* akıllıUyum dinleme ortamını tespit eder ve otomatik olarak kullanıcının tercihine göre işitme cihazlarını duruma uygun şekilde senkronize eder. akıllıBağlantı ile ise işitme cihazlarını ses aktarımı için kumandalara bağlar ve aynı zamanda gizli ve güvenilir uzaktan kumandayı mümkün kılar.

Biz buna akıllıİşitme diyoruz.

akıllıİşitme'nin üç maddesi:

İşitme cihazları kablosuz olarak elektronik cihazlara bağlanabilirler – bu da gizli işitme seçenekleri ve kontrolü sağlar.

Teknolojik temel:

Ses aktarımı ve kullanıcı kontrolleri senkroniszasyonu için  e2e kablosuz 2.0. Akıllı telefon uygulamaları üzerinden doğrudan işitme cihazına ses aktarımı ve kumanda kontrolü için kablosuz ses sistemleri.

Özellikler:

Kullanıcı ayarlarının bilateral yönlendirilmesi (Kontrol düğmesi, Ses Kontrolü), easyTek™ ve easyTek Uygulaması™ ile ses aktarımı, touchControl Uygulaması™ ile uzaktan kumanda seçeneği.


Örnek: 1) easyTek ile ses aktarımı; 2) touchControl Uygulaması ile uzaktan kumanda fonksiyonu

İki işitme cihazı da, tek bir sistemde çalışmak ve kullanıcının bulunduğu işitme ortamını tespit etmek ve daha fazla konfor sağlamak için senkronize edilmiştir.

Teknolojik temel:

Kontrol verisi alışverişi için e2e kablosuz 2.0.

Özellikler:

Ortam algılama, öğrenme, ses ekolayzır, konuşmaya odaklanma


Örnek: Konuşmaya odaklanma

İstenmeyen arka plan gürültüsünü bastırmak ve mekansal algıyı iyileştirerek mükemmel bir ses kalitesi sunmak için, doğal işitme işlemini taklit eder. Bazı zor işitme ortamlarında ise, işitme kayıplı kişilerin normal işiten kişilere göre konuşmaları daha iyi anlamasını sağlar.*

Teknolojik temel:

Bilateral sinyal işlemesi için, çift cihaz kullanımında, e2e kablosuz 3.0™ ile mikrofonlar arası veri aktarımı gerçekleşir.

Özellikler:

Dar yönsellik, bilateral TekMik yönselliği, mekansal Konuşamaya odaklanma, bilateral eRüzgarKalkanı


Örnek: Dar yönsellik

* İki klinik çalışma binax’in bazı zorlu ortamlarda normal işitmeden daha iyi netice sağladığını göstermiştir (Kuzey Kolorado Üniversitesi, 2014; Oldenburg Hörzentrum, 2013): Dar yönsellik özelliğine sahip Carat binax veya Pure binax işitme cihazı kullanan hafif ila orta kayıplı kişilerde, kokteyl benzeri ortamlarda Gürültüde Konuşmayı Alma Eşiklerinin normal duyan kişilere göre 2,9 SGO dB daha iyi olduğunu göstermiştir.

Videolar

 • Bilateral TekMik yönselliği

  Bilateral TekMik yönselliği

  As another world’s first, binaural OneMic directionality, exlusivly available on single-microphone in the ear aids,  allows even wearers of tiny in the ear products like CICs to experience the benefits of automatic directionality. Combined with the natural directionality provided by the pinna, it lets wearers follow conversations in noisy environments more easily.

 • binax BestSound Technology - easily explained

  binax BestSound Technology - easily explained

  This video explains why you can understand speech in difficult situations better than a person with normal hearing with binax hearing aids from Siemens.*

 • binaxFocus - Dar yönsellik

  binaxFocus - Dar yönsellik

  binaxFocus’ dar yönsellik, otomatik olarak kullanıcının önündeki konuşmacıya odaklanır. Bu fonksiyon yönsel mikrofonun açısını daraltır ve kullanıcının gürültülü ortamlarda konuşmayı anlamasına yardımcı olur. Klinik çalışmalar da, işitme cihazı kullanan kişilerin zorlu dinleme ortamlarında, konuşmayı, normal işiten kişilere göre, daha iyi anladıklarını göstermiştir.

 • binaxGuide - Spatial configurator

  binaxGuide - Spatial configurator

  As an addition to automatic functions that adapt to changing acoustic environments, spatial configurator empowers wearers to take flexible control of how and what they want to hear. They can individually adjust the span and direction of their directional microphone focus beams, and decide how much audio input they want to hear.

 • binaxSound - binaural eWindScreen

  binaxSound - binaural eWindScreen

  binaxSound continually monitors both hearing instruments and strategically uses audio signals from the side with the better sound quality while reducing other noise sources. Thanks to HDSR, unmatched spatial awareness is maintained. Additionally, binaxSound’s binaural eWindScreen™ preserves a high level of sound comfort – even in the most difficult windy situations.

 • easyTek - easily explained

  easyTek - easily explained

  Learn how the new Siemens easyTek can make your life much easier, when you connect it to Siemens hearing aids.

 • Mekansal Konuşmaya Odaklanma

  Mekansal Konuşmaya Odaklanma

  Araba ortamı tespit edildiği anda, kullanıcılar başlarını konuşan kişiye doğru çeviremeyeceklerinden, Mekansal Konuşmaya Odaklanma otomatik olarak devreye girer ve ana ses kaynağına odaklanır – ses ister önden, ister arkadan isterse de arkadan gelsin – ve bu sırada diğer yönlerden gelen tüm gürültüleri de bastırır.

   

 • touchControl App - easily explained

  touchControl App - easily explained

  Learn how to turn a smartphone into a remote control for Siemens hearing aids.

İşitme hakkında herşey - Video oynatma listesi

Daha fazla bilgi alın

Kablosuz aksesuarlar

touchControl Uygulaması hakkında daha fazla bilgi alın.

easyTek hakkında daha fazla bilgi alın.

easyTek Uygulması hakkında daha fazla bilgi alın.

easyTek Uygulamasını indirin

   

touchControl Uygulamasını indirin

   

Akıllı işitme cihazları

binax BestSound Teknolojisi

binax BestSound Teknolojisi

Kullanıcılara en doğal iki kulakla işitme deneyimini sunar ve belli işitme ortamlarında normal işitmeye sahip kişilerden bile daha iyi konuşma anlaşılırlığı sağlar. * (yasal not için tıklayın)

SİEMENS Essential serisi

Orion 2
Sirion 2
Intius 2
Akıllı işitme ile
dünyaduyum da
sizleri bekliyor.....
ASLA SU GEÇİRMEZ
her marka işitme cihazı tamiri
tüm odyolojik testler
  işitme merkezimizde tüm odyolojik testler uzmanımız tarafından yapılmaktadır