İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Randevu İçin
Lütfen Arayınız
0322 458 44 43

0507 623 73 00
0532 504 71 99
''Bizi Sosyal Medyada Takip edin''
Yatan Hastalara Evde Hizmet Verilir...
SGK Anlaşmalıyız...
Philips, Oticon, Siemens, ReSound ve İnterton Marka İşitme Cihazları ile Hizmetinizdeyiz...

NERA 2

NERA 2
Nera 2


Oticon NERA 2

Üstün Ses Kalitesi Sizlerle

Oticon Nera2 işitme cihazları size üstün ses kalitesi ve kişiselleştirme için fırsat sunuyor. Bu cihazlar Oticon'un dört BrainHearingTM teknolojisinin üçüne sahiptir: Spatial Sound, Free Focus ve YouMatic. Bunlar, gürültülü ortamlarda bile size yüksek seviyede konuşma anlaşılırlığı sunmak üzere birlikte çalışırlar. Nera2'deki Soft Speech Booster hafif sesleri daha rahat duymanızı sağlar.

Ses Kaynaklarının Konumu

Nera2'deki Gelişmiş Yönsel Mikrofonlar, seslerin nereden geldiğini algılamak için beynin doğal yeteneğini destekler, dikkatinizi nereye yöneltmeniz gerektiğini bilmenize yardımcı olur.

Neyin Önemli Olduğuna Odaklanın

Free Focus özelliğiyle, Nera2 işitme cihazları, bir toplantı veya sosyal ortama girmek için yürüyüp hareket ederken bile dinlemek istediğiniz seslere odaklanacaktır. Konuşmaya odaklanırken, arka plan sesleri duyabileceksiniz.

YouMatic Teknolojisi

Sıradan işitme cihazı herkes için aynı ayarların işe yaradığını varsayar. Fakat iki kişi sesleri aynı şekilde duymak istemez. Beynimizin sesleri farklı yorumlamasının nedeni budur. Nera2'deki YouMatic size en tatmin edici ve doğal dinleme deneyimi için kişisel dinleme tercihlerini sunar.