İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Randevu İçin
Lütfen Arayınız
0322 458 44 43

0507 623 73 00
0532 504 71 99
''Bizi Sosyal Medyada Takip edin''
Yatan Hastalara Evde Hizmet Verilir...
SGK Anlaşmalıyız...
Philips, Oticon, Siemens, ReSound ve İnterton Marka İşitme Cihazları ile Hizmetinizdeyiz...

Anasayfa


     RİA 2

   
Ürün İsmi : RİA2 (MiniBTE)
Üretici : Oticon
KAMPANYA FİYATI : 3.000 TL 
Ürün Özellikleri
 Gerekli SizMatik  Çift taraflı Senkronizasyon  Çift taraflı PD Koordinasyonu  Frekans Uygulama Alanı 8 kHz  Inium feedbackkalkanı  Gerekli
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Oticon Ria2 mükemmel ses kalitesi sunar ve Oticon'un dört BrainHearingTM teknolojisinin ikisine sahiptir: Free Focus ve YouMatic. İşitme cihazınız gürültülü ortamlarda bile konuşmanın iyi anlaşılması için size dengeli bir dinleme deneyimi sunmak üzere birlikte çalışmaktadır. Ria2 işitme cihazları ayrıca daha az çabayla konuşmaları daha kolay takip etmek üzere ses tercihlerinize göre kişiselleştirilebilir.

Neyin Önemli Olduğuna Odaklanın


Free Focus özelliğiyle, Nera2 işitme cihazları, bir toplantı veya sosyal ortama girmek için yürüyüp hareket ederken bile dinlemek istediğiniz seslere odaklanacaktır. Konuşmaya odaklanırken, arka plan sesleri duyabileceksiniz.

YouMatic Teknolojisi


Sıradan işitme cihazı herkes için aynı ayarların işe yaradığını varsayar. Fakat iki kişi sesleri aynı şekilde duymak istemez. Beynimizin sesleri farklı yorumlamasının nedeni budur. Nera2'deki YouMatic size en tatmin edici ve doğal dinleme deneyimi için kişisel dinleme tercihlerini sunar.

Ria2'yi bir kez denedikten sonra, işitmenin neden bu kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj